Zobrazit menu

Maturitní zkoušky

Informace k maturitním zkouškám zajišťuje a kontaktní osobou k MZ je: Mgr. Jiřina Rychtářová, rychtarova.jirina@sstmost.cz, tel. 476137356, mob. 736633033

Nezapomeňte napsat svou emailovou adresu do Bakalářů

MZ Jaro 2021

Termíny MZ - jaro 2021

Podávání přihlášek:

studenti maturitních ročníků získají přihlášky na Bakaláři a v Teamsech od svých třídních učitelů včetně následujících informací.

Studenti z minulých projektů si přihlášku stáhnou a vytisknou z přílohy KE STAŽENÍ. Vyberte si správnou přihlášku vzhledem ke svému oboru. Vyplňte veškeré chybějící údaje a označte křížkem všechny zkoušky, které konáte v náhradním nebo opravném termínu. Pozor, na první stránce se přihlášujete pouze ke konání didaktického tesu, ústní zkoušky a písemné zkoušky jsou na druhé straně. Pokud máte posudek z Pedagogicko-psychologické poradny, musíte udělat křížek i na druhé straně a uvést RIP poradny a posudku, který musíte přiložit. Dole v pravé straně tabulky napište své jméno, podepište se a napište datum. Takto vyplněnou přihlášku naskenujte nebo ofoťte a do 13.11. zašlete na mail: rychtarova.jirina@sstmost.cz. Originál přihlášky pak odevzdejte na vrátnici školy do 27.11.2020 (včetně posudku z poradny, pokud žádáte o PUP).

V první polovině prosince Vám na Váš mail zašlu Výpis přihlášky. Musíte si všechny údaje zkontrolovat a pokud by některý údaj nesouhlasil, okamžitě volejte 736 633 033 nebo mi napište mail .Později údaje nelze měnit. .

V únoru byly přihlášeným žákům zaslány Pozvánky s uvedenými termíny konání DT. Pokud žák na svúj mail pozvánku neobdržel, kontaktujte rychtarova.jirina@sstmost.cz

Dobrý den, dne 24.3.2021 jsem Vám zaslala nové pozvánky ke konání DT se změněnými termíny. Prosím prostudujte si pozvánku, v případě dotazu zavolejte.

Aktualizují se i termíny konání ústních zkoušek, takže doporučuji průběžně sledovat stránky školy s aktualizací termínů

Důležité: pokud nejste žáky maturitního ročníku 2020/2021, pak se na Vás NEVZTAHUJE VÝJIMKA o nekonání ústní části maturitní zkoušky a písemné práce. Určitě mě kontaktujte!

Výsledky DT budou zveřejněny 7.6.2021.Zaregistrujte se na www.vpz.cz a výsledky obdržíte na svůj mail. Požadovaný kód máte na Výpisu přihlášky, který jste obdrželi v prosinci.

Dobrý den, připomínám možnost konání opravných DT a to v červenci 7.7. - 9.7. Pozvánku s uvedením konkrétního data a času obdržíte koncem června. DT se budou konat na spádové škole, přineste si vytištěnou pozvánku a občanský průkaz. Tento termín platí pro všechny žáky, kteří si podali přihlášku na Jaro 2021.

Kontaktujte 736633033 k upřesnění informací.

 

Sledujte stránky školy a stránky www.maturita.cermat.cz

Doplňující informace

TÉMATA MZ a seznam titulů z litratury (2020-2021)
Organizace a průběh MZ z ČJL a CIJ (2020-2021)
Profilové části (2020-2021)
Předešlé školní roky (prof. části, Témata a Literatura)

Předsedové zkušební maturitní komise schválili elektronicky hodnocení praktických zkoušek profilové části a hodnocení ústních zkoušek profilové části maturitní zkoušky, které naleznete níže "KE STAŽENÍ".

Třída

Předseda zkušební maturitní komise

EME 4 (ELT 4, MSM 4)

Mgr. Kateřina Burgerová

BP 4A

Mgr. Jiří Bečvář

BP 4B

Mgr. Drahoslava Hihlánová

BP 4C

Mgr. Šárka Kratochvílová

VS 4

Ing. Eva Čajanová

PD 3

Ing. Eva Čajanová

 

Ke stažení:

Napište nám zprávu