Zobrazit menu

Kadaňský drak 2024 12. ročník závodů malých dračích lodí na suchu

Letošní 12. ročník závodů malých dračích lodí, Kadaňský drak 2024, se konal 31. května 2024 a přinesl nečekanou změnu programu. Kvůli nepříznivým podmínkám a vysokým hladinám vody na řece Ohři se organizátoři museli na poslední chvíli rozhodnout pro náhradní program na suchu ...

Přestože se jednalo o nečekanou situaci, celý tým organizátorů i účastníci závodů prokázali skvělou adaptabilitu a nadšení, které přispělo k úspěchu akce.

I přes změnu podmínek naši chlapci a dívky neztratili motivaci a ukázali, že jsou připraveni čelit jakékoli výzvě. Po napínavém boji se jim podařilo umístit se na druhém místě v celkovém hodnocení. Tento úspěch je o to cennější, protože se museli rychle přizpůsobit novým podmínkám a prokázat své schopnosti v odlišných disciplínách, než na které byli původně připraveni.

Díky skvělému výkonu na Kadaňském draku 2024 si naše posádka zajistila postup na republikové finále, které se bude konat v Praze. Jejich bojovný duch a odhodlání ukázaly, že jsou schopni dosáhnout velkých úspěchů, a my jim budeme držet palce v další etapě jejich soutěžní cesty.

Učitelka TEV

Ing. Miroslava Marková

04.06.2024