Zobrazit menu

Odborné akce a soutěže

Naši žáci se účastní odborných dovedností nejen na školní úrovni

2018-2019

odkaz

název

obor

datum

připravil

Soutěž První pomoc

bezpečnostně právní činnost

4.4.2019

Ing. Eliška Trebulová

Soutěž Policejní minimum

bezpečnostně právní činnost

29.3.2019

Ing. Eliška Trebulová

7. ročník soutěže ve svařování „O zlatou kuklu spol. SIAD

volné

26.3.2019

Bc. Pavel Barták, Bc. Ivan Baláž

2017-2018

odkaz

název

obor

datum

připravil

6. ročník soutěže ve svařování „O zlatou kuklu spol. SIAD

volné

27.3.2018

Bc. Pavel Barták, Bc. Ivan Baláž

Veletrh a soutěž FIKTIVNÍCH FIREM

management a právo ve veřejné správě

21. až 22.2.2018

Ing. Markéta Vintrová,
Ing. Alexandra Krištofíková

Bobřík informatiky

elektrotechnika

13. až. 14.11.2017

Ing. Blažej Grznár

Samostatná odborná práce (SOP)

montér suchých staveb

7.10.2017

učitelé odborných předmětů

2016-2017

odkaz

název

obor

datum

připravil

Odborný seminář žáků III. ročníku - Lesná 2017

bezpečnostně právní činnost

5. až. 9.6.2017

Ing. Čestmír Pastyřík

Soutěž "EUROTIME 2017"

operátor skladování

21.5.2017

Ing. Kamila Rybínová

Odborná praxe

jezdec a chovatel koní

20.4.2017

žákyně Martina

Kopos CUP 2017

elektrikář

19. až 20.4.2017

Michael Drtík

Soutěž oboru instalatér

instalatér

5. až 6.4.2017

Václav Raichl

2. ročník mezinárodní soutěže „O stříbrný píst SMC 2017

mechatronik

29. až 30.3.2017

PaedDr. Karel Vokáč, Michael Drtík

5. ročník soutěže ve svařování "O zlatou kuklu spol. SIAD"

volné

28.3.2017

Bc. Pavel Barták, Bc. Ivan Baláž

Veřejné obhajoby Ročníkových prací

strojírenské obory

28.3.2017

Ing. Jitka Šimůnková, Ing. Věra Vitoušová

Bobřík informatiky

elektrotechnika

7. až 8.11.2016

Ing. Blažej Grznár

Veletrh a soutěž FIKTIVNÍCH FIREM

management a právo ve veřejné správě

3.10.2016

Ing. Radmila Krastenicsová

2015-2016

odkaz

název

obor

datum

připravil

Odborný seminář žáků III. ročníku - Lesná 2016

bezpečnostně právní činnost

6. až. 10.6.2016

Ing. Čestmír Pastyřík

TECHNODAYS 2016 - 2. ročník regionální profesní soutěže v oboru konané Okresní hospodářskou komorou v Chomutově v rámci veletrhu

mechanik seřizovač

11.4.2016

Ing. Jitka Šimůnková, Milada Schůtová

Odborná soutěž "ČESKÉ RUČIČKY"

mechatronik

15. až 16.3.2016

Ing. Jitka Šimůnková, Milada Schůtová

Souťěž, SOD CTI: "Učeň instalatér 2016"

instalatér

1.3.2016

Bc. Pavel Barták

Odborná soutěž "ČESKÉ RUČIČKY"

mechatronik

29.2.2016

Ing. Jitka Šimůnková, Milada Schůtová

Odborná soutěž "ČESKÉ RUČIČKY"

obraběč kovů

26.2.2016

Ing. Jitka Šimůnková, Milada Schůtová

Bobřík informatiky

elektrotechnika

18.2.2016

Ing. Blažej Grznár

odkaz bude doplněn

Celorepubliková soutěž NJ - kreativní kalendář 2016

všechny

21.1.2016

Mgr. Jana Adamcová

Celostátní odborná soutěž zedník – obkladač

zedník

20. až 21.10.2015

Bc. Pavel Barták

2014-2015

odkaz

název

obor

datum

připravil

Odborný seminář žáků III. ročníku - Lesná 2015

bezpečnostně právní činnost

8. až. 12.6.2015

Ing. Čestmír Pastyřík

Soutěž prací na SPŠ MV Holešov

bezpečnostně právní činnost

10.6.2015

Jan Novák

Celostátní odborná soutěž KOVO JUNIOR – regionální kolo „ČESKÉ RUČIČKY“

obraběč kovů

7.2.2015

Milada Schůtová

Hodnocení studentských prací

bezpečnostně právní činnost

9.12.2014

Ing. Čestmír Pastyřík

2013-2014

odkaz

název

obor

datum

připravil

Odborný seminář žáků III. ročníku - Lesná 2014

bezpečnostně právní činnost

8. až. 12.6.2014

Ing. Čestmír Pastyřík