Zobrazit menu

Exkurze

Naším posláním je inspirovat mladé lidi v budoucí rozvoj vědy a techniky a zaujmout je našimi exkurzemi s poutavým učebním programem

2016-2017

 

název

obor

třída

datum

připravil

Odborná exkurze Fujikoki

obráběč kovů, operátor skladování

OKO2

30.5.2017

Ing. Marcela Černá

název

obor

třída

datum

připravil

Odborná exkurze Bilfinger

strojní mechanik

SM1

12.5.2017

Ing. Marcela Černá

název

obor

třída

datum

připravil

Energetická maturita v Tušimicích

elektrikář

 ELS3

26.4. až 29.4.2017

Soňa Bastyánová

název

obor

třída

datum

připravil

Odborná exkurze do zkušebny technických materiálů CHZ Litvínov

strojní mechanik, automechanik, obráběč kovů

SM2, SM3, AM1A, AM1B, OKO3(OK)

6.4. až 24.4.2017

Ing. Jiří Kraus

název

obor

třída

datum

připravil

Odborná exkurze do kostela Nanebevzetí Panny Marie v Mostě - prohlídka krovů a architektura stavby

maturitní třídy oboru stavebnictví

ELS2, ELS3

 19.4.2017

Ing. Ivana Hermannová, Ing. Jaroslav Hermann

název

obor

třída

datum

připravil

Automobilka Mladá Boleslav a turnovský UNIVER

automechanik

AM1, AM2, AM3

18.4.2017

Ing. Vladimír Jošek, Ing. Marcela Černá

název

obor

třída

datum

připravil

Odborná exkurze ZOO Praha

jezdec a chovatel koní

 J3

 27.3.2017

Ing. Šárka Kratochvílová

název

obor

třída

datum

připravil

Pracovní exkurze Bilfinger

obraběč kovů

 OK2

 15.3.2017

Ing. Jaroslav Míča

název

obor

třída

datum

připravil

Pracovní exkurze Bilfinger

strojní mechanik

 SM2

 14.3.2017

Ing. Marcela Černá

název

obor

třída

datum

připravil

Burza pracovních dopravních nabídek

strojní mechanik

 SM3

 15.2.2017

Ing. Iva Brisudová, Ing. Marcela Černá

název

obor

třída

datum

připravil

Exkurze - firma Sittech hydraulika s.r.o.

strojní mechanik

 SM3

 13.2.2017

Ing. Iva Brisudová, Ing. Marcela Černá

název

obor

třída

datum

připravil

SITTECH HYDRAULIKA s.r.o.

strojní mechanik

 SM3

 13.2.2017

Ing. Iva Brisudová, Ing. Marcela Černá

název

obor

třída

datum

připravil

Exkurze do tréninkového centra fy Bilfinger

strojní mechanik, obraběč kovů

SM2, OKO2 (OK)

21.2.2017

22.2.2017

Ing. Marcela Černá

název

obor

třída

datum

připravil

EISC s r.o.

mechatronik

 EME4

 10.2.2017

Ing. Věra Vitoušová

název

obor

třída

datum

připravil

Doosan Škoda Power

strojní mechanik

SM1, SM3

 8.12.2016

Ing. Marcela Černá, Ing. Iva Brisudová, Ing. Kamila Rybínová

název

obor

třída

datum

připravil

Severočeská armaturka spol. s r.o. Ústí nad Labem

strojní mechanik

SM3, SM2, SM1, OK3

 5.12.2016

Ing. Jitka Šimůnková, Ing. Jiří Kraus

název

obor

třída

datum

připravil

Solar Turbines EAME spol. s r.o.

elektrotechnika, mechatronika

 EME4

 22.11.2016

Ing. Blažej Grznár

název

obor

třída

datum

připravil

Rekonstrukce inženýrských sítí

 stavebnictví

 S2

30.10.2016

 Bc.Karel Neumann

název

obor

třída

datum

připravil

Veletrh práce

obraběč kovů, operátor skladování

OKO2

4.10.2016

Ing.I.Brisudová, Ing.K.Rybínová 

název

 obor

třída

datum

připravil

"Nová maturita"

elektrotechnik mechatronik

EME4

21. až 23.9.2016

Ing. I. Hermannová

2015-2016  

název

obor

třída

datum

připravil

Exkurze ,,Revolution Train“ (protidrogový vlak)

obraběč kovů, operátor skladování, strojní mechanik

OKO1, SM2

27.5.2016

Ing. I. Brisudová, Ing. K. Rybínová

název

obor

třída

datum

připravil

Exkurze do firmy KOITO CZECH s.r.o.

elektrikář, obraběč kovů, strojní mechanik

E2, OKO1, SMO3

25.5.2016

Ing. M. Černá, Ing. V. Veselý, Ing. B. Grznár

název

obor

třída

datum

připravil

Historie NEobyčejné tužky v oblastním muzeu v Mostě

jezdec a chovatel koní, truhlář

JT1

28.4.2016

Ing. Věra Miškovská

název

obor

třída

datum

připravil

Návštěva výrobního areálu a skladových prostor ve firmě proOffice s.r.o., Most, Čepirohy

operátor skladování, obraběč kovů

OKO2

22.4.2016

Ing. Šárka Šumová, Ing. Jana Bělíková

název

obor

třída

datum

připravil

Návštěva 4.ročníku

VELETRHU TECHNODAYS

strojní mechanik

SM2

21.4.2016

Ing. Iva Brisudová, Ing. Kamila Rybínová

název

obor

třída

datum

připravil

Odborná exkurze na statku ve Slatiňanech

chovatelství, jezdec a chovatel koní

J2, CH2

5.4.2016

Ing. Josef Cafourek, Ing. Šárka Kratochvílová, Bc. Monika Psiková

název

obor

třída

datum

připravil

Stavba mostní konstrukce Velemyšleves

pozemní stavitelství

PS4

1.4.2016

Bc. Karel Neumann

název

obor

třída

datum

připravil

Prohlídka elektrárny Počerad

elektrikář, elektrotechnika

E2, ELS2, ELT3

17.3.2016

Ing. Jaroslava Škoudlilová, Ing. Vladimír Veselý

název

obor

třída

datum

připravil

Návštěva výrobního areálu a skladových prostor ve firmě proOffice s.r.o., Most, Čepirohy

automechanik, operátor skladování, obraběč kovů

AMO3, OKO1

16.3.2016

Ing. Šárka Šumová, Ing. Kamila Rybínová

název

obor

třída

datum

připravil

Světová výstava Titanic v Praze

všichni

všichni

11.2.2016

Ing. Věra Vitoušová, Ing. Marcela Černá, Kateřina Šípová

název

obor

třída

datum

připravil

Stálá expozice Armádního muzea Žižkov

všichni

všichni

11.2.2016

Ing. Věra Vitoušová

název

obor

třída

datum

připravil

Prohlídka elektrárny Ledvice

peněžní manipulant

PM2

23.11.2015

Ing. Petr Brabec

 

název

obor

tříd

datum

připravil

Výstava ForArch Praha - Letňany

stavebnictví

ELS2

17.09.2015

Ing. Jaroslav Hermann

   

IM1

 

Bc. Karel Neumann

   

ELS1

 

Jiří Štika

   

IN2, AM1

 

Miroslav Rek

   

IN3

 

Václav Raichl

   

EME3, ELT4

 

Josef Cimrman

   

IZ3

 

Jozef Staník